Конференція учнівського товариства «Свічадо»

13.05.2015 11:03

Конференція учнівського товариства «Свічадо» 

«Науково-дослідницька робота в системі МАН як шлях реалізації творчих здібностей учнів»

 

    6 травня в НВК відбулася конференція учнівського наукового товариства «Свічадо».  В роботи  конференції взяли участь як досвідчені манівці, так і учні 8-10 класів, які є успішними в навчанні, призери міських та обласних олімпіад.  Куратор товариства «Свічадо», заступник директора з навчальної роботи Єфіменко Т.М. закликала учнівську молодь до участі в науково-дослідницькій  роботі, переймати досвід старших учнів, бути амбітними та досягати нових висот в навчальній діяльності. Також вона проінформувала про плани   створити на базі  наукового товариства «Свічадо» учнівський євроклуб за підтримки Бюро Євроосвіти.

   Міхєєва Анастасія  (10-В кл.), Терлецька Дарина (10-Б кл.),  Прозорова  Софія (10-Б кл.), Кібкало Михайло (11-А кл.), Давидкова Катерина (11-А кл.) та Звонікова Ганна (11-А кл.) презентували свої роботи МАН. Для новачків це було ознайомлення із структурою наукової роботи, вимогами до виступу та презентації.

   Зворушливим моментом конференції стало шанування манівців-одинанадцятикласників: Звонікової Ганни, Давидкової Катерини, Гончаренко Евеліни, Кібкала Михайла, Криштофор Галини та Прокопенка Петра. Вони звернулися до присутніх, розповівши про значення для них   МАН та закликали молодших учнів займатися науково-дослідною роботою. Директор НВК    Ріпко Н.А. подякувала випускникам-манівцям за наукову роботу, гідне представлення закладу на міському та обласному етапі конкурсу-захисту МАН. Вона побажала учням  успішно вступити до престижних ВНЗ та продовжити наукову роботу в студентську середовищі.   Також Наталія Анатоліївна повідомила, що в  шкільному музеї  започатковується літопис наукового товариства «Свічадо». Підготовлені сторінки про манівців-випускників 2015 р. Кожний з них на своїй сторінці залишив письмове побажання наступним учасникам товариства «Свічадо».

Дякуємо нашим випускникам-науковцям. Сподіваємося, що в них будуть гідні наступники.   

Назад